Stínění na míru Liberec. Vše z pohodlí domova.   Jak fungujeme

+420 608 130 519

INTERIÉROVÉ ŽALUZIE A ROLETY

interiérové žaluzie

HLINÍKOVÉ ŽALUZIE

Interiérové hliníkové žaluzie reprezentují funkčnost a střízlivý design.
Dlouhodobá životnost a plynulá regulace prostupujícího světla jim zajišťuje stabilní pozici v interiérovém stínění.
Je to stále aktuální klasika, která nikdy neomrzí.

vertikální žaluzie

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Už dávno neplatí, že vertikální žaluzie se hodí jen pro kanceláře. Nepřeberná nabídka textur a barev doplní jakýkoli interiér.
Šikminy a oblouky – vertikální žaluzie si umí poradit i s šikmými a obloukovými okny a navíc i s obloukovým prostorem.

dřevěné žaluzie

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE

Dřevěné žaluzie si prostě zamilujete! Přírodní a zároveň luxusní materiál – z africké vrby abachi, z evropské lípy nebo asijského bambusu – vnese neuvěřitelnou atmosféru
a osobitost do moderního i klasického interiéru. Perfektní zpracování je samozřejmostí. 

screenová pergola

PLISÉ ROLETY

Plisé je skládaná látková roleta. Intenzitu stínění lze nastavit současně stažením i vytažením horního i dolního profilu. Můžete tak vytvořit stínící pruh libovolné výšky. A co plisé se dvěma látkami? Je libo bílou záclonku nebo tmavý nepropustný brokát? Plisé se přizpůsobí vaší náladě.
screenová pergola

LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety dokážou svým minimalistickým designem a čistou plochou proměňovat interiér lusknutím prstu nebo potažením řetízku.
Speciální kategorií pro úplné zatemnění jsou „blackoutové rolety“ s vedením v postranních lištách, aby dovnitř nepronikl ani foton.

screenová pergola

ROLETY DEN A NOC

Střídání transparentních a neprůhledných proužků látky rolety den a noc vám umožní plynulou regulaci světla a soukromí. Pokud hledáte něco neobvyklého, zapomeňte na proužky a zamilujete se do vlnovek, úhelníků a puntíků. Hra se světlem může začít!
screenová pergola

ŘÍMSKÉ ROLETY

Elegantní královnou mezi roletami jsou římské rolety – měkká tkanina skládaná do horizontálních pruhů. Ze stejného vzorníku můžete vybírat i látky pro záclony a závěsy. Oceníte dokonalé technické provedení a snadnou údržbu praním v pračce. Římské rolety určitě stojí za pozornost.
screenová pergola

JAPONSKÉ STĚNY

Japonské posuvné stěny – posuvné v hliníkové kolejnici – jsou ideální k odstínění velkých okenních ploch, k zakrytí výklenků nebo otevřených skříní. V nabídce jsou roletové látky i závěsové látky. Ty jsou přichyceny suchým zipem nebo profilem – látky tedy můžete měnit podle sezóny.
screenová pergola

KOLEJNICE A TYČE

Garnýže, hliníkové profily a kolejnice, záclonové tyče v naší nabídce nesmí chybět. Nejkrásnější a nejušlechtilejší dřeviny pro garnýže doplní interiér. Lehké a téměř neviditelné hliníkové kolejnice pro závěsy nebudou rušit výhled panoramatickým oknem. Vybírejte!

PIŠTE NEBO VOLEJTE

jsem k dispozici i na WhatsAppu

Michal Jasinek
+420 608 130 519
michal@jasinek.cz

žaluzie Liberec